• امروز : یکشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۱
1

کامیونداران حمل‌ونقل کالای داخلی تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند

  • کد خبر : 63279
  • ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۹:۲۶
کامیونداران حمل‌ونقل کالای داخلی تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند

کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان و موسسات و شرکت‌های حمل‌ونقل داخلی کالاهای کشور تحت پوشش خدمات بیمه‌ای بیمه دانا قرار گرفتند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از  روابط عمومی بیمه دانا، در آئین انعقاد تفاهم‌نامه بیمه‌ای بیمه دانا و اتحادیه کامیونداران که بعدازظهر ۱۵ شهریورماه سال‌جاری در محل ساختمان مرکزی شرکت بیمه دانا برگزار شد، بیش از یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از کامیونداران کشور تحت پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث گروهی این شرکت قرار گرفتند.
این تفاهم‌نامه بین دکتر رضا جعفری مدیرعامل بیمه دانا و رضا رستمی رئیس هیئت‌مدیره و رضا میرزاخانی عضو هیئت‌مدیره این کانون به امضاء رسید و بین طرفین مبادله شد.
در این مراسم دکتر جعفری مدیرعامل بیمه دانا در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم‌نامه، به نقش و خدمات ارزنده رانندگان عضو شرکت‌های حمل‌ونقل داخلی کالاها به مردم اشاره کرد و اظهار داشت: حمل‌ونقل یکی از کلیدی‌ترین ابزار زیرساخت‌های توسعه هر کشوری است و در فرایند توسعه اقتصادی نقش تعیین‌کننده‌ای ایفاء می‌کند.
وی ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به اعضای محترم این اتحادیه را مایه مباهات بیمه دانا دانست و افزود: موفقیت‌های راهبردی در زمینه رشد و توسعه اقتصادی در گرو سرمایه‌گذاری کلان در زیرساخت‌ها، شبکه و تجهیزات حمل‌ونقل و نیز توسعه مهارت‌های مرتبط با حمل و نقل است، لذا بیمه دانا با توجه به این امر می‌کوشد بهترین نوع خدمات بیمه‌ای را به این قشر تلاشگر ارائه کند.
در این مراسم رئیس هیئت‌مدیره و عضو هیئت‌مدیره اتحادیه کامیونداران نیز با اشاره به سوابق و تجارب ارزنده شرکت بیمه دانا، از انعقاد این تفاهم‌نامه ابراز خشنودی کردند.

http://tejaratava.ir/?p=63279

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.