• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
0

پیام تبریک مدیرعامل فولاد سنگان به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی

  • کد خبر : 85877
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۳
پیام تبریک مدیرعامل فولاد سنگان به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی
پیام تبریک مدیرعامل فولاد سنگان به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم

روابط عمومی عامل مهم در ارزش آفرینی هر سازمانی است به گونه ای که موفقیت, سازمان نیازمند روابط عمومی توانمند و خلاقی است تا با ایفای نقشی اثرگذار، به موقع، صحیح و خلاقانه در ارائه دستاوردهای آن مجموعه، ضمن کمک به ساخت و ارتقای برند سازمانی، تصویری مثبت و امیدبخش از سازمان مربوطه به ذینفعان و جامعه نشان دهد. لازمه چنین امری نخست گام برداشتن در مسیر فکری و فرهنگی و همزیستی با نهاد مهم و پرنفوذ رسانه و دوم دانش افزایی مداوم در حوزه های مختلف است. عصر حاضر به دلیل وقوع انقلاب چهارم صنعتی ضرورت این کسب دانش و مجهز شدن به ابزارها و دانش نوین ارتباطی و شناختی را بیش از پیش ضروری می کند. از طرفی حرکت در این مسیر نیازمند عزم راسخ و عشق وافر است تا با همت و مسئولیت پذیری با روحیه جهادی به تبیین فکر و دستاوردهای مختلف پرداخت.
۲۷ اردیبهشت بهانه ای است برای قدردانی از فعالان عرصه ارتباطات و رسانه که همواره با تلاش خستگی ناپذیر و با رویکردی تعاملی و فرهنگی به پیشبرد اهداف سازمانی و در سطحی کلان تر، تنویر افکار جامعه گام برمی دارند.
روز ۲۷ اردیبهشت و آغاز هفته روابط عمومی را خدمت همکاران محترم واحد روابط عمومی و همه فعالان این حوزه تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان مزید توفیقات برای این عزیزان و خانواده های محترمشان مسئلت می نمایم.

علی امرایی

http://tejaratava.ir/?p=85877

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.