• امروز : یکشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۱
0

همت جمعی لازمه حل مشکلات هواپیمایی کیش است

  • کد خبر : 62892
  • ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
همت جمعی لازمه حل مشکلات هواپیمایی کیش است
مهدی کشاورز: سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی با اتحاد و همدلی می توانند اتفاقات خوبی را در جزیره رقم بزنند و مشکلات موجود برای بازگرداندن مدیریت هواپیمایی کیش به سازمان را حل کنند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی کشاورز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عصر شنبه ۱۲ شهریور در جلسه مشترک با روسا و اعضای هیئت مدیره مجامع صنفی که با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد؛ بخش خصوصی را یکی از ارکان اصلی در حوزه های “اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و رسانه” معرفی کرد.

مهدی کشاورز با اشاره به این که موضوع خصوصی سازی شرکت هواپیمایی کیش از سال ۹۵ آغاز شده و سال ۹۸ در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته است، بیان داشت: شرکت هواپیمایی کیش هنوز واگذار نشده، ۱۰۰ درصد سهام آن متعلق به سازمان است اما از اختیار ما خارج شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر تلاش بخش خصوصی در کنار سازمان برای حل مشکلات کیش تاکید کرد و افزود: در حالی که پروازها کاهش پیدا کرده ما باید تمام توان و تلاش خود را برای رونق گردشگری و تجاری کیش به کار گیریم.

کشاورز اظهار داشت: عوامل مختلفی در ایجاد این معضلات نقش داشته که باید نسبت به حل آن اقدام کنیم، در شرایط پیش آمده بارها تاکید شده که اجاره بها در صنوف مختلف بر اساس وضعیت بازار از سوی مالک در نظر گرفته شود بنابراین پایبند به اصول باشیم و به همنوعان خود کمک کنیم.

مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بخش دیگر سخنان خود گفت: برخلاف وجود محدودیت هایی که از آنها اطلاع دارم، به جد به آینده امیدوارم چرا که ما رویکردمان فراتر از یک جشنواره زمستانی یا تابستانی است و برای برگزاری برنامه های متنوع در طول ۳۶۵ روز از سال برنامه ریزی کردیم.

وی تصریح کرد: رویکرد سازمان به گونه ای است که از تمام ظرفیت ها در طول سال برای خروج از این شرایط استفاده خواهد کرد بنابراین درخواستم از نمایندگان تمام صنوف حاضر در جلسه این است که نگاهتان امیدوار کننده باشد.

http://tejaratava.ir/?p=62892

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.