• امروز : سه شنبه - ۱۱ بهمن - ۱۴۰۱
1

مدیر مجتمع سرب نخلک: استخراج از معدن نخلک ۲۹ درصد افزایش یافت/ افزایش ۱۴ درصدی تولید کنسانتره سرب

  • کد خبر : 72144
  • ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
مدیر مجتمع سرب نخلک: استخراج از معدن نخلک ۲۹ درصد افزایش یافت/ افزایش ۱۴ درصدی تولید کنسانتره سرب

مدیر مجتمع سرب نخلک خبر داد: طی ۹ ماهه سال جاری استخراج ماده معدنی از مجتمع سرب نخلک در حالی ۱۸۶ هزار تن برنامه‌ریزی شده بود که میزان استخراج تا پایان ۹ ماهه سال جاری ۱۴ درصد از برنامه تعیین شده پیشتر است، همچنین استخراج در ۹ ماهه ۱۴۰۱ با ۲۹ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۲۱۳ هزار و ۶۵ تن رسیده است.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی ایمپاسکو، عارف باقری مدیر مجتمع سرب نخلک درباره گزارش عملکرد ۹ ماهه این معدن توضیح داد: میزان تولید کنسانتره سرب در ۹ ماهه سال جاری به ۷ هزار و ۴۱۰ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته و نسبت به برنامه تولید ۶ هزار تنی،  ۲۳ درصد پیشتر است.

وی افزود: مجتمع معدنی سرب نخلک در بازه فروردین تا پایان آذر ماه سال جاری موفق به فروش ۷ هزار و ۲۹۸ تن کنسانتره سرب شده که ۳ درصد بیش از فروش در بازه مشابه سال گذشته و ۲۲ درصد بیشتر از برنامه فروش ۷ هزار و ۶۲ تنی است.

به گفته باقری، حفاری اکتشافی این مجتمع در ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ به یازده هزار و ۱۵ متر رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴ درصدی و نسبت به برنامه حفاری اکتشافی سال ۱۴۰۱ که ۱۵ هزار متر تعیین شده است، تاکنون ۷۳ درصد از اهداف محقق شده است.

http://tejaratava.ir/?p=72144

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.