• امروز : سه شنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۲
0

مدیر شعب جدید بانک توسعه تعاون استان فارس منصوب شد

  • کد خبر : 86482
  • ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵
مدیر شعب جدید بانک توسعه تعاون استان فارس منصوب شد

با حضور رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون مدیر جدید شعب بانک توسعه تعاون فارس معرفی شد.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب فارس ، با حکم مدیرعامل بانک توسعه تعاون غلامرضا کافی زاده مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان فارس شد.
در مراسمی حکم انتصاب مدیر جدید شعب بانک توسعه تعاون فارس را سید محمدباقر فتاحی رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اهداء کرد و برای غلام رضا حسانی زاده مدیر شعب سابق در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در این جلسه اظهار کرد: سال گذشته حداقل ۷۰ درصد تسهیلات پرداختی به بخش تولید پرداخت شده است.
فتاحی گفت: بانک ها نقش اساسی در اقتصاد کشور دارند در این راستا ایجاد اشتغال و توسعه بخش تعاون را از وظایف مهم بانک در سال جاری است.
در ادامه محمد ذوالفقاری معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون در امورمالی و پشتیبانی با اشاره به الزامات تحقق شعار سال یعنی رشد تولید و مهار تورم گفت: مخاطب اصلی این شعار سال نظام بانکی است باید تلاش کنیم شعار سال و دغدغه رهبری را بر طرف کنیم.
براساس این گزارش ، غلام رضا کافی زاده‌ مدیر شعب جدید بانک توسعه تعاون فارس پیش از این مدیریت شعب استان کرمان، رئیس شعبه مرکزی کرمان،معاون اعتباری حقوقی و رئیس حوزه حراست استان کرمان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

http://tejaratava.ir/?p=86482

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.