• امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
0

مدیرعامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان کرمان سفر کردند

  • کد خبر : 68274
  • ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲
مدیرعامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان کرمان سفر کردند

دکتر بهزادشیری مدیرعامل پست بانک ایران به اتفاق هیات مدیره، عصر چهارشنبه ۲۵ آبان در قالب سه تیم کاری و به منظور دیدار با کارکنان، مسئولین استانی و محلی، شرکت در جلسه شورای اداری و بازدید از شعب، باجه های بانکی روستایی و طرح های تسهیلاتی، وارد استان کرمان شد.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این سفر ، مدیر عامل بانک به همراه  حسین ملک معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی  و محمد جعفری مدیر شعب استان کرمان، وضعیت عملکرد شعب مرکزی کرمان و قدس را بررسی کرده و از طرح‌های بوم‌گردی اسماعیل آباد و پرورش گل رز بازدید می کنند.
همچنین سید اصغر جلیلی نیا  رئیس هیات مدیره بانک و جمال مقصودی مدیر امور نظارت و حقوقی در قالب تیم دوم، از شعبه سیرجان و طرح‌های تسهیلاتی معدن گل‌گهر، باجه بانکی روستایی مستقر در معدن ومحل پرواربندی گوسفند اصلاح نژاد ۱۵۰۰ راسی این شهرستان، بازدید می‌کنند.
در این سفر علیرضا واحدپور سرپرست معاونت سازمان و برنامه ریزی و حمید قیطاسوند رئیس اداره کل بازاریابی و توسعه بازار در گروه سوم از شعبه رفسنجان، معدن و باجه بانکی روستایی مستقر در مس سرچشمه و طرح کربن فعال شرکت کربن سازان رفسنجان دیدار می‌کنند.
 بر اساس این گزارش، پس از این بازدیدها، جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان کرمان به ریاست مدیر عامل بانک و با حضور هیات همراه، روسای شعب و کارشناسان دوایر ستادی، برگزار می شود.

http://tejaratava.ir/?p=68274

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.