• امروز : جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱
0

مدیرعامل فولاد مبارکه «مرد سال فولاد ایران» شد

  • کد خبر : 67266
  • ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
مدیرعامل فولاد مبارکه «مرد سال فولاد ایران» شد

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با رأی حداکثری شرکت‌کنندگان سمپوزیوم ۴۰۱، به‌عنوان «مرد سال فولاد ایران» انتخاب شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در آیین اختتامیه بیست و چهارمین سمپوزیوم فولاد، شرکت‌کنندگان این سمپوزیوم با اکثریت آرا، محمدیاسر طیب‌نیا را به‌عنوان «مرد سال فولاد ایران» انتخاب کردند.
انجمن آهن و فولاد ایران همه‌ساله پیش از برگزاری سمپوزیوم فولاد، طی مکاتباتی از شرکت‌های مرتبط با صنعت آهن و فولاد درخواست می‌کند که هر شرکت یک نفر از مدیران و یا کارشناسان برجسته خود را که دارای حداقل ۲۰ سال سابقه کار مؤثر باشند، به‌همراه رزومه به این انجمن معرفی کنند؛ سپس این افراد در فهرست کاندیداهای انتخاب مرد سال فولاد هر سمپوزیوم قرار می‌گیرند.
در هنگام ثبت نام در این سمپوزیوم، فهرست کاندیداهای مرد سال فولاد معرفی‌شده از طرف شرکت‌ها در اختیار تمامی شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد؛ پس از جمع‌آوری آرای این افراد، در سمپوزیوم فولاد ۴۰۱ و به انتخاب حاضرین در این سمپوزیوم، “محمدیاسر طیب‌نیا”، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با حداکثر آرا به‌عنوان مرد سال فولاد ایران انتخاب شد.

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: مرد سال فولاد همکاران من در گروه فولاد مبارکه هستند که علی‌رغم وجود موانع بسیار، با وجود مشکلاتی که گریبان گیر صنعت است، توانستند تولید را حفظ کنند
مرد سال فولاد آنهایی هستند که رکوردهای پی‌درپی تولید را در فولاد مبارکه رقم زدند، مرد سال فولاد آن‌هایی هستند که در حمله بی‌سابقه سایبری به فولاد مبارکه، در کمتر از ۳۶ ساعت جریان تولید این شرکت را به‌طور کامل برقرار کردند.
مرد سال فولاد، کارگری است که با دستان پینه‌بسته کنار کوره کار می‌کند، مرد سال فولاد کسانی هستند که در شرکت‌های دانش‌بنیان و در اوج تحریم‌ها با بومی‌سازی مواد، قطعات و تجهیزات، اجازه ندادند خدشه‌ای به تولید فولاد مبارکه وارد شود.
افتخار کسب عنوان مرد سال فولاد ایران را به همکاران خود در گروه فولاد مبارکه تقدیم می‌کنم، بنده افتخار کسب این عنوان را به دستان پینه‌بسته کارگران، موی سپید بازنشستگان و درایت مدیران بلندهمت فولاد مبارکه تقدیم می‌کنم که این مجموعه را تحویل ما دادند تا از آن به خوبی صیانت و بهره‌برداری می‌کنم.

http://tejaratava.ir/?p=67266

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.