• امروز : پنج شنبه - ۱۴ مهر - ۱۴۰۱
0

صنعت بزرگ فوتبال در ایران صاحب نمایشگاه شد/ جزئیات برگزاری نخسین نمایشگاه تخصصی

  • کد خبر : 62673
  • ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
صنعت بزرگ فوتبال در ایران صاحب نمایشگاه شد/ جزئیات برگزاری نخسین نمایشگاه تخصصی
نخسین نمایشگاه تخصصی فوتبال در کشور با رویکرد پیشرفتت در حوزه سخت افزاری برگزار می شود.

اولین نمایشگاه تخصصی صنعت فوتبال کشور از ۲۹ شهریور تا یکم مهر در محل نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب با رویکرد پیشبرد صنعت فوتبال کشور برگزار خواهد شد.
 
صبح امروز ۱۲ شهریور ماه در هتل اسکان الوند تهران نشست خبری و مراسم رونمایی از پوستر نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت فوتبال کشور با حضور خبرنگاران سرویس های ورزشی و اقتصادی رسانه های رسمی برگزار شد. 
در این نشست در خصوص نحوه برگزاری این نمایشگاه و سیاست ها و مراحل اجرایی آن توسط هیات برگزاری توضیحاتی ارائه شد.
 
در ابتدای این نشست امیر محمد سبحانی نیا دبیر برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت فوتبال کشور با اشاره به اینکه این نمایشگاه در آستانه جام جهانی برگزار خواهد شد گفت: هدف اصلی این رویداد رونمایی از آخرین دستاورد های حرفه ای و فنی صنعت فوتبال کشور و همچنین ظرفیت های ایران برای میزبانی از توریست ورزشی در حاشیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار خواهد بود.
 
سبحانی افزود: در حال حاضر دفتر صنایع ورزشی و خلاق وزارت صنعت و معدن حمایت خوبی از برگزاری هر چه شایسته تر این نمایشگاه داشته و امیدوار هستیم تا هیئت مدیره تازه منتخب فدارسیون فوتبال نیز در فرصت محدود باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه همراهی خوبی با این رویداد داشته باشند تا بتوانیم شاهد برگزاری یک نمایشگاه همه جانبه موثر برای معرفی ایران در آستانه جام جهانی داشته باشیم. 
 
در ادامه این نشست مهدی کیانی مسئول برگزاری این نمایشگاه در خصوص سیاست اصلی این نمایشگاه عنوان کرد: یکی از برنامه های اصلی این نمایشگاه وصل کردن زنجیره ارزش صنعت فوتبال به هم بوده و قصد دارد تا شرکت های تولیدی و خدماتی را به متولیان این صنعت معرفی نماید، حضور موثر و فعالانه باشگاه های ورزشی، شرکت های تولید کننده و موسسات خدماتی مرتبط با صنعت فوتبال و صنایع وابسته همچون البسه ورزشی، تجهیزات ورزشی و محصولات مصرفی باعث افزایش کیفیت برگزاری این نمایشگاه خواهد شد. 
 
قرار است در این نمایشگاه شرکت‌های تولیدات داخلی در حوزه تجهیزات استادیومی، پزشکی، البسه ورزشی و تولیدات چمن ورزشی خدماتی به عموم مردم ارائه کنند. همزمان با شروع نمایشگاه دوره‌های دانش‌افزایی درباره داوری، آشنایی با سیستم VAR، فوتبال پایه و آشنایی با فضای هواداری استادیوم‌های ورزشی با حضور مدرس خارجی برای حاضران تدریس خواهد شد. 

http://tejaratava.ir/?p=62673

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.