• امروز : شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲
0
در بهمن ماه 1401 به وقوع پیوست؛

درخشش واحد نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران

  • کد خبر : 78801
  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
درخشش واحد نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران
واحد نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران توانست با همت و تلاش پرسنل سختکوش و واحدهای پشتیبان و جانبی خود، در بهمن ماه امسال برنامه های تولید را محقق سازد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران، واحد نورد سنگین این شرکت با همت و تلاش پرسنل خود و حمایت واحد‌های پشتیبان و جنبی توانست با تولید ۲۷ سایز مختلف چهارگوش، گرد و تسمه با مجموع تناژ ۲۲۵۰۰ تن گامی دیگر در پیشبرد اهداف سازمان بردارد.

نکته قابل توجه اینکه این موفقیت علی‌رغم وجود پنج شیفت توقف ناخواسته و عمومی کارخانه به دست آمده است.

در بهمن ماه امسال، واحد نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران توانست  هزار تن فراتر از برنامه تولید داشته باشد و با تولید ۲۲ هزار و ۵۰۰ تن محصول، در جهت رشد تولید نقش خود را ایفا کند.

با توجه به عقب افتادگی برنامه سال ۱۴۰۱ به دلیل مشکلات قبل و بعد از تعمیرات اساسی، واحد نورد سنگین توانست در بهمن ‌ماه امسال نیز علاوه بر جبران عقب افتادگی خود، دو هزار و ۵۳۹ تن از برنامه سال پیشی بگیرد.

بر اساس این گزارش، در کارخانه نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران میلگرد از قطر ۶۰ تا ۲۰۰ میلی‌متر، چهار گوش و بیلت از ابعاد ۷۵*۷۵ میلی‌متر تا ۲۲۰*۲۲۰ میلی‌متر، تسمه از عرض ۸۰ تا ۱۸۰ میلی‌متر و ضخامت ۱۳ تا ۶۰ میلی‌متر با بهره‌‎گیری از تکنولوژی روز و تجهیزات مدرن تولید می‌‎شوند.

http://tejaratava.ir/?p=78801

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.