• امروز : شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲
0

ثبت رکورد جدید تولید کنسانتره مولیبدن در امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

  • کد خبر : 78063
  • ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
ثبت رکورد جدید تولید کنسانتره مولیبدن در امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

مدیر امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: در بهمن‌ماه‌ با تولید ۴۱۳۴ بشکه مولیبدن در این امور، رکورد جدیدی در این زمینه به‌ثبت رسید.

گزارش مس پرس، مهندس سیدناصر سجادی اظهار کرد: در بهمن‌ماه امسال با تولید ۴هزار و ۱۳۴ بشکه مولیبدن با عیار ۴۹٫۲درصد مولیبدن، عیار مس ۲٫۱۶درصد و تناژ کنسانتره ۱۲۰۵ رکورد جدیدی در این زمینه ثبت شد.

وی با بیان این‌که رکورد قبلی با تولید ۳‌هزار و ۴۵۷ بشکه در آذرماه سال جاری رقم خورده بود، افزود: این رکورد با عیار ۵۱٫۶۴ درصد مولیبدن، عیار مس ۱٫۵۰درصد و تناژ کنسانتره ۱۰۰۹ رقم زده شد. 

مدیر امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با اشاره به تولید ۴‌هزار و ۱۳۴ بشکه مولیبدن در بهمن‌ماه امسال، خاطرنشان کرد: این رکورد در حالی به‌دست آمد که میانگین شش‌ماه گذشته ۲۶۳۸ عدد بشکه ماهیانه و پیش‌بینی برنامه تولید، ماهیانه  ۴۰۵ تن  کنسانتره و ۱۳۸۹ عدد بشکه بود.

سجادی به بیان مهم‌ترین دلایل رقم خوردن این رکورد پرداخت و با ذکر اقدامات انجام‌شده، گفت: افزایش عیار مولیبدن در سنگ معدن ارسالی به امور تغلیظ، که جا دارد از همکاران امور معدن به‌واسطه تلاش و هماهنگی بسیارخوب قدردانی کنم؛ افزایش بازیابی کارخانه مولیبدن و بهبود فرآیندها و پارامترهای کنترل فرایند، از مهم‌ترین اقداماتی بوده که منجر به ثبت رکورد جدیدی در تولید مولیبدن شد.

http://tejaratava.ir/?p=78063

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.