• امروز : شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۴۰۲
0
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی:

تلاش برای بهره برداری از پروژه برق ۲۵ مگاواتی تا تیرماه سال جاری

  • کد خبر : 85956
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۲
تلاش برای بهره برداری از پروژه برق ۲۵ مگاواتی تا تیرماه سال جاری
حمیدیان در در بازدید از دو پروژه درحال احداث پست برق ۲۵ مگاواتی ضمن بیان روند پیشرفت طرح ها گفت: مذاکراتی داریم تا بتوانیم هر دو نیروگاه را در زمان بهینه که مسائل قطعی برق است به بهره برداری برسانیم تا مشکلات برق حل شود.


به گزارش تجارت آوا به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی روز گذشته در بازدید از دو پروژه درحال احداث پست برق ۲۵ مگاواتی میزان پیشرفت پروژه ها را مورد بررسی قرار داد.

حمیدیان با بیان اینکه پروژه نیروگاه گازی اول برای کارخانه گندله سه چاهون از پایان سال گذشته آغاز شده است،گفت: امروز در بازدید دوم شاهد پیشرفت ۴۸ درصدی پروژه هستیم. فونداسیون و زیرسازی ها انجام و تجهیزات وارد سایت شده است و امیدواریم تا اواسط تیرماه سال جاری این پروژه به بهره برداری برسد.

وی در خصوص وضعیت پروژه دوم نیروگاه ۲۵ مگاواتی اظهار کرد: در خصوص پروژه دوم نیروگاه گازی ۲۵ مگاواتی کارخانه کنستانتره، زمین به پیمانکار تحویل داده شده و یکسان سازی و هموار سازی انجام گرفته، اجرای فونداسیون به زودی آغاز می شود  و تجهیزات نیز در حال ساخت است. امیدواریم این پروژه نیز با چند ماه فاصله از پروژه اول به بهره برداری برسد البته مذاکراتی داریم تا بتوانیم هر دو نیروگاه را در زمان بهینه که مسائل قطعی برق است به بهره برداری برسانیم تا مشکلات برق حل شود.

http://tejaratava.ir/?p=85956

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.