• امروز : شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲
0

تصویب بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس کشور از محل سود انباشته در مجمع عمومی فوق‌العاده فولاد مبارکه

  • کد خبر : 80350
  • ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱
تصویب بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس کشور از محل سود انباشته در مجمع عمومی فوق‌العاده فولاد مبارکه

بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس کشور از محل سود انباشته در مجمع عمومی فوق‌العاده فولاد مبارکه امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه، ساعت ۰۹:۰۰ صبح با حضور ۶۶ درصد از سهام‌داران این شرکت به تصویب رسید.

به گزارش تجارت آوا به نقل از  ایراسین، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱، امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه، ساعت ۰۹:۰۰ صبح با حضور ۶۶ درصد از سهام‌داران در سالن اجتماعات نگین نقش جهان برگزار و طی آن بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس کشور از محل سود انباشته به تصویب رسید.

در این مجمع، امیرهادی یعقوبی، به‌نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، به‌عنوان رئیس مجمع، روح‌الله سلحشوری به نمایندگی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی (سهام عدالت) و سعید محمدی به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری توسعه سرمایه رفاه به‌عنوان ناظران مجمع و مهدی کویتی به‌عنوان دبیر مجمع، به‌عنوان اعضای هیئت‌رئیسه این مجمع انتخاب شدند.

افزایش سرمایه این شرکت‌ با اکثریت آرای حاضرین، از مبلغ ۵۳۰ هزار میلیارد ریال به ۸۰۰ هزار میلیارد ریال معادل ۵۰.۹۴ درصد به تصویب رسید و رکورد بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس کشور رقم خورد.

این جلسه از طریق وبسایت شرکت فولاد مبارکه برای سهامداران به صورت پخش زنده به نمایش گذاشته شد.

http://tejaratava.ir/?p=80350

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.