• امروز : شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۴۰۲
0

تشکیل کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد زنجیره فولاد کشور

  • کد خبر : 85901
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
تشکیل کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد زنجیره فولاد کشور

مدیر روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران از تشکیل کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی دبیرخانه ستاد زنجیره فولاد کشور در این شرکت در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران، سولماز ادریسی در نشست مشترک مدیران روابط عمومی شرکت‌ها فولادی و انجمن روابط عمومی های استان آذربایجان شرقی، اظهار کرد: دبیرخانه ستاد زنجیره فولاد کشور به شرکت ملی فولاد ایران سپرده شده و با دستور مهندس آقاجانلو مدیرعامل این شرکت به زودی کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی آن در راستای اهداف برنامه‌ریزی شده راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: تشکیل این کمیته فراهم آورنده موقعیت و بستری است که با ایجاد ارتباطی فعالانه و دوسویه با استان ها و فعالان آنها از یک طرف و دبیرخانه ستاد زنجیره فولاد کشور و تصمیم گیران از سوی دیگر، ضمن انتقال اقدامات و برنامه ها با شناساندن ظرفیت ها، توانمندی ها و امکانات استان های مختلف، یاریگر دبیرخانه ستاد در بهبود تصمیمات در جهت توسعه متوازن و پایدار صنعت فولاد کشور مبتنی بر آمایش سرزمین و قابلیت ها و ظرفیت های مناطق مختلف کشور باشد.

وی با اشاره به برگزاری همایش مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی فولاد ایران در تبریز، اظهار کرد: این همایش فتح بابی برای هم اندیشی مدیران روابط عمومی برای معرفی و پیشبرد اهداف صنعت فولاد کشور محسوب می‌شود و امیدواریم با همت همکاران استراتژی های طرح ریزی شده به منصه ظهور برسد.

در این همایش فرماندار آذرشهر، رییس و اعضای هیأت مدیره انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی و چند تن از اساتید ارتباطات به بیان نکته نظرات خود پرداختند.

http://tejaratava.ir/?p=85901

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.