• امروز : پنج شنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۱
1
در سومین نشست تجربه‌کاوی رسانه؛

تجربه‌های روزنامه‌نگاری در ناآرامی‌های اخیر تشریح می‌شود

  • کد خبر : 67605
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲
تجربه‌های روزنامه‌نگاری در ناآرامی‌های اخیر تشریح می‌شود
«نشست تجربه‌روزنگاری در ناآرامی‌های اخیر» با حضور محبوبه نیاورانی و سارا هوشمند روز چهارشنبه 18 آبان ماه از ساعت 10 تا 12 در سالن شهدای رسانه‌های دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

در این جلسه که با حضور محبوبه نیاورانی و سارا هوشمند برگزار می‌شود تجربه روزنامه‌نگاران از ناآرامی‌های اخیر مورد بررسی و کنکاش قرار می‌گیرد. تجربه اعتراضات اخیر که با مرگ مهسا امینی رخ داد نشان می‌دهد ثبت تجربه از سوی روزنامه‌نگاران از اهمیت بالایی برخوردار است. اصولا ثبت تجربه‌ها با مدل‌ها و تکنیک‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. تجربه‌نگاری عملکردی است مبتنی بر رخداد و رویداد سیاسی، اجتماعی در سطوح مختلف شغلی و مسئولیتی در یک دوره خدمتی یا یک شغل و مسئولیت مشخص گفته می‌شود که می تواند با بررسی و کنکاش جهت اتخاذ تدابیر و تصمیات مقتضی برای آینده مفید واقع شود.
هدف برگزاری این نشست این است که تجربه‌ روزنامه‌نگاران از انعکاس حوادث اخیر چگونه باعث افزایش توانایی، دانایی و مهارت‌های روزنامه نگاران در مواجه با یک رخداد می‌شود.
این نشست سومین جلسه از مجموعه‌ نشست‌هایی‌ است که تحت عنوان « تجربه‌کاوی و رسانه » به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این نشست تخصصی می‌توانند به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها به نشانی: خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان کوچه دوم غربی(هرات) پلاک ۱۱ طبقه اول سالن شهدای رسانه مراجعه کنند.

http://tejaratava.ir/?p=67605

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.