• امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
0

بیمه کوثر زنگ بیمه را در استان همدان نواخت

  • کد خبر : 67856
  • ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲
بیمه کوثر زنگ بیمه را در استان همدان نواخت

زنگ بیمه در استان همدان با حضور جمعی از مسئولان کشوری، نظامی، صنعت بیمه و همکاری آموزش ‌و ‌پرورش استان و بیمه کوثر به صدا در آمد.

 به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر، جشنواره سراسری «زنگ بیمه» در کشور با هدف ترویج فرهنگ بیمه و با همکاری مسئولان بیمه مرکزی و شرکت‌های بیمه برگزار می‌شود.

مدیر سرپرستی بیمه کوثر در استان همدان گفت: جشنواره سراسری «زنگ بیمه» برای انتقال مفاهیم صنعت بیمه به‌زبان ساده و با برنامه‌های مفرح برای دانش‌آموزان اجرا شد.

محمد جعفری افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور را منوط به فرهنگ‌سازی و نیازمند سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت دانست و افزود: امید است با همکاری مسئولان بیمه‌مرکزی، وزارت آموزش و پروش، سندیکای بیمه‌گران ایران و شرکت‌های بیمه، دانش‌آموزان در جایگاه سفیران بیمه در بین خانواده و جامعه قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه مربیان در نهادینه کردن فرهنگ بیمه بین دانش‌آموزان و  والدین نقش موثر دارند، خاطرنشان‌کرد: محتوای بیمه در کتاب‌های آموزشی مقاطع تحصیلی و در کنار آن استفاده از ابزارهای کمک آموزشی در کنار برنامه‌های سرگرم‌کننده موجب می‌شود بیمه در اذهان دانش‌آموز و خانوده آنان نقش ببندد.

http://tejaratava.ir/?p=67856

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.