• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
0

بیش از ۱۲۰۰ سازمان از طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استقبال کردند

  • کد خبر : 83586
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰
بیش از ۱۲۰۰ سازمان از طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استقبال کردند

در حالی که طرح مهریار جزو تازه‌ترین طرح‌های ارائه شده از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است، تا کنون بیش از ۱۲۰۰ سازمان از همکاری با بانک در چارچوب این طرح استقبال کرده‌اند.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، طرح مهریار که از سوی این بانک ارائه شده با استقبال گسترده دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی روبه‌رو شده؛ به‌طوری که تا کنون ۱۲۰۶ سازمان در چارچوب این طرح همکاری خود با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را آغاز کرده‌اند.
این سازمان‌ها بیش از ۲۸۷هزار نفر پرسنل دارند و حدود ۱۱۲هزار میلیارد ریال حقوق و مزایای کارکنان خود را از طریق حساب‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران واریز کرده‌اند.
بیشترین سهم از مبالغ واریزی حقوق و مزایا در حال حاضر مرتبط با استان‌های تهران، البرز و یزد است. استان‌های یزد، اصفهان و تهران نیز بیشترین سهم از لحاظ تعداد سازمان‌های ثبت شده در سامانه طرح مهریار را دارند.
گفتنی است طرح مهریار در سال ۱۴۰۱ از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ارائه شد و سازوکار آن به‌گونه‌ای است که سازمان‌ها می‌توانند با پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از اعتبار تخصیص‌یافته به کارکنان برای دریافت وام قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند.

http://tejaratava.ir/?p=83586

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.