• امروز : شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲
0

برگزاری نشست تخصصی استارتاپ ویکند در شهرستان خواف

  • کد خبر : 77687
  • ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۷
برگزاری نشست تخصصی استارتاپ ویکند در شهرستان خواف

اولین رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی شهرستان خواف با حمایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برگزار می گردد.

یوسف یوسفی ( مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی ) در گفت و گو با روابط عمومی فولاد سنگان اعلام کرد : نخستین رویداد ملی فناوری اطلاعات در صنایع معدنی با تمرکز  بر حوزه های ،فناوری اطلاعات ، گردشگری و معدن  با حضور کارشناسان و علاقمندان برگزار می گردد.

 وی گفت : این همایش به مدت سه روز از (سوم الی پنجم اسفندماه ۱۴۰۱) در سالن شهید مدرس شهرستان خواف برگزار خواهد شد و در راستای آموزش فرایند تبدیل ایده به محصول و کارآفرینی است.

مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی افزود : منطقه معدنی سنگان با عنوان عسلویه معدنی شرق کشور شناخته می شود و برگزاری چنین رویدادهایی با ایجاد بستر مناسب ، علاوه بر تقویت رویکردهای نوآورانه در صنایع معدنی شهرستان خواف ، نگاه ویژه ای به گسترش فناوری اطلاعات در حوزه های مرتبط با صنایع معدنی نیز خواهد داشت.

یوسفی با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم، افزود :

ایجاد فضای هم افزایی و شکل گیری کارگروه در بین نخبگان ، استفاده از ظرفیت های جوانان و استعدادهای  خلاق در حل معضلات حوزه های معادن و کسب تجارب و برخورداری از توانمندی های افراد حاضر در این همایش، از اهداف برگزای این نشست علمی می باشد.

گفتنی است این استارت آپ با حمایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان ، در راستای عمل به  مسؤلیت های اجتماعی و با هدف کمک به اشتغال در سطح شهرستان برگزار و تیم اجرایی و داوری این رویداد از کارکنان، اساتید و خبرگان  ict پردیس معدنی پارک علم و فناوری خراسان می باشند.

http://tejaratava.ir/?p=77687

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.