• امروز : پنج شنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱
1

اصول ، اخلاق و برنامه ، رمز ۲۸ سال فعالیت بیمه معلم

  • کد خبر : 72915
  • ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۱
اصول ، اخلاق و برنامه ، رمز ۲۸ سال فعالیت بیمه معلم
در بیست و هشت سالگی بیمه معلم خدا را شاکریم که با طی فراز و فرودها، کشتی بیمه معلم همچنان در دریای بیمه می پیماید و به بیمه گذاران معظم خدمت رسانی می کند.

بیمه معلم طی سالها فعالیت در صنعت بیمه کشور، توانسته چالشها را پشت سر گذارد و این مهم با اتکا بر کارکنان وفادار و متخصص، شبکه فروش شایسته، انسجام سهامداران معظم و همراهی هیئت مدیره به ظهور رسیده است.

باید گفت در مسیر توسعه بیمه معلم مرور کارنامه ۵ سال اخیر بیانگر گذر از دوران ترمیم و تبلور دوره توسعه با ثبت دستاوردهایی چون حضور در بورس/ شفافیت مالی/ افزایش توانگری به سطح یک و وفاق سهامداری است.

اگرچه قطار بیمه معلم در ریل توسعه تا رسیدن به شکوفائی مسیر طولانی در پیش دارد اما در شرایط حاضر این شرکت بیمه ای تلاش کرده تا با تدوین برنامه استراتژیک خود این مسیر را هموارتر و هدف گذاری ها را قابل دسترس کند.

توجه به مصوبات شورای عالی بیمه، آیین نامه های بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و رعایت اخلاق حرفه ای در میان رقبا از دیگر مواردی بوده که همواره در نظر گرفته شده است.

تاکید بر پرتفوی های خرد با هدایت شبکه فروش، مسیر حرکت را برای ما هموار کرد تا با آمدن و یا خروج یک‌پرتفوی خدشه ای بر فعالیت ها وارد نشود.

در پایان قدردانی خالصانه خود را نثار کارکنان شایسته و شبکه فروش زحمت کشی می کنیم که تحقق اهدافمان جز با زحمات آنها میسر نبود.

”  هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه معلم / بیستم دی ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی 

http://tejaratava.ir/?p=72915

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.