• امروز : شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۴۰۲
0
در آئین تجلیل از مسئولین حفاظت فنی و ایمنی برتر کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار استان خوزستان؛

از سرپرست مدیریت عامل و پرسنل شرکت اکسین صنعت یاران جنوب تقدیر شد

  • کد خبر : 83823
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
از سرپرست مدیریت عامل و پرسنل شرکت اکسین صنعت یاران جنوب تقدیر شد

از سرپرست مدیریت عامل و پرسنل شرکت اکسین صنعت یاران جنوب تقدیر شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، مراسم تجلیل از مسئولین حفاظت فنی و ایمنی برتر کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار استان خوزستان در سالن اجتماعات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعى استان خوزستان، ریاست اداره بازرسى کار استان خوزستان،شوراى هماهنگى وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعى و‌ مسئولین، مدیران، فعالان برتر حفاظت فنی و ایمنی ادارات دولتی و شرکت های خصوصی، تولیدی، صنعتی، بانک ها و موسسات و سایر مشاغل برگزار شد.

در آغاز این مراسم دکتر رشنودى ؛مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعى استان خوزستان درباره اهمیت برگزاری این مراسم به سخنرانی پرداخت.

در ادامه از مهندس محمد ولایت زاده پرسنل شرکت اکسین صنعت یاران جنوب بعنوان مسئول ایمنی و حفاظت فنی برتر استان خوزستان و مهندس حمید رضا احمدی عضو کمیته تشخیص صلاحیت ایمنی پیمانکاران استان خوزستان در راستای فعالیت های اثر بخش در کانون ایمنی و حفاظت فنی کشور تقدیر بعمل آمد.

در پایان این برنامه از مهندس ناطقی سرپرست مدیریت شرکت اکسین صنعت جنوب به جهت اهتمام به اجرای ایمنی در سایر زمینه های اجرایی، آموزشی و اهمیت بخشیدن به صیانت نیروی کار و ‌حمایت از اجرای موارد ایمنی و حفاظت فنی در شرکت اکسین صنعت یاران جنوب با لوح سپاس قدردانی شد.

http://tejaratava.ir/?p=83823

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.