• امروز : پنج شنبه - ۱۴ مهر - ۱۴۰۱
1

آمادگی بانک توسعه تعاون در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی

  • کد خبر : 63631
  • ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
آمادگی بانک توسعه تعاون در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی

بانک توسعه تعاون در راستای خدمات‌رسانی بانکی در ایام اربعین اقدام به فراهم نمودن تمهیدات لازم و خدمات مناسب جهت ارائه به زائرین پیاده‌روی اربعین حسینی نمود.

گفتنی است بانک توسعه تعاون در ایام پیاده‌روی بزرگ زائرین اربعین حسینی در مراکز استان‌ها و شهرستان‌های مرزی استان های خوزستان، ایلام و کرمانشاه پیش‌بینی شعب کشیک جهت ارائه خدمات بانکی(تا ساعت ۱۷:۰۰) ویژه این ایام را از تاریخ(۱۴۰۱/۰۶/۱۹ تا ۱۴۰۱/۰۶/۳۰)منظور نموده است.
قابل‌ذکر است خدمات بانک توسعه تعاون در استان‌های ایلام، کرمانشاه و خوزستان در نقاط مرزی جهت ارائه خدمات پول رسانی به زوار، افزایش برداشت پول ازATM تا سقف ۵میلیون ریال، در دوره زمانی (۱۴۰۱/۰۶/۰۸ تا ۱۴۰۱/۰۷/۰۵)، پیش‌بینی شعب کشیک و افزایش ساعت کاری شعب مرزی در ایام اربعین در شهرستان‌های خرمشهر، آبادان سوسنگرد و شعبه شوش در استان خوزستان، شعبه مهران و شعبه ایلام در استان ایلام، شعبه قصر شیرین در استان کرمانشاه می‌باشد.
شایان ذکر است بانک توسعه تعاون مواردی چون تهیه و تدارک بیش از ۴۳۷هزار بطری آب معدنی برای ارسال به سه استان مرزی، مشارکت با موکب شهدای کارگر وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در تهیه (۴ دستگاه آب سرد کن) و همچنین ارسال اقلام و ملزومات سفر زوار اربعین را در جهت کمک به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رخداد بر عهده دارد.

http://tejaratava.ir/?p=63631

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.