• امروز : سه شنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۲
0
تداوم حمایت سکوی تامین مالی جمعی«آی بی کراد» ازبخش تولید

آغاز پویش تامین مالی جمعی « شرکت تکران مبرد»

  • کد خبر : 86405
  • ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷
آغاز پویش تامین مالی جمعی « شرکت تکران مبرد»
پویش تامین مالی جمعی « شرکت تکران مبرد» با هدف تأمین سرمایه در گردش به ارزش 250میلیارد ریال آغاز شد .

به گزارش تجارت آوا به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، استارت تامین مالی جمعی «شرکت تکران مبرد» با هدف تولید انواع یخچال ، فریزر و سردکن از امروز دوشنبه اول خرداد ماه ۱۴۰۲ به مدت ۱۳روز ازسوی سکوی تامین مالی جمعی «آی بی کراد» زده شد .                   

شرکت تکران مبرد از سال ۱۳۵۶ فعالیت خود را با تولید یخچال‌های صنعتی در استان قم آغاز کرد و در ادامه طی دهه‌های ۷۰ و ۸۰ تولیدات خود را در زمینه یخچال و فریزرهای سایز کوچک توسعه داد.

 در سال ۱۳۸۷ اولین خط تولید آبسردکن دومنظوره در ایران را راه اندازی نمود. اینک در دهه پنجم فعالیت خود با بیش از ۴۰ سال تجربه گرانبها در عرصه تولید توانسته است با نام تجاری ایستکول در صدر بازار یخچال فریزرهای سایز کوچک و آبسردکن های دو منظوره در ایران قرار گیرد.

 این شرکت در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب درآمدی حدودا ۵۱۱ میلیارد تومان و ۷۹۶ میلیارد تومان را رقم زده است .

 شرکت تکران مبرد در نظر دارد با تأمین سرمایه در گردش خرید مواد اولیه به‌منظور تولید انواع یخچال و فریزر، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی‌بی‌کراد مبلغ ۲۵۰میلیارد ریال تأمین مالی نماید.

 دوره سرمایه گذاری این طرح ۱۲ماه و سود مشارکت ۳۰ درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به سرمایه‌گذاران پرداخت خواهد شد .

تضامین این پویش ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی و دریافت چک تضمین برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی می باشد .              

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه نمایند.

http://tejaratava.ir/?p=86405

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.